Práce reklamního auditora je pohodlný a přitom zábavný způsob, jak sledovat novinky ze světa reklamy a přitom vydělávat peníze. Pracujete z pohodlí domova, složité cestování tak odpadá.

Vyzkoušet práci auditora

Princip je jednoduchý, budeme vám posílat různá reklamní sdělení a na vás bude, abyste napsali, co si o nich myslíte. Nebojte se, romány po vás chtít nebudeme, hodnocení probíhají formou srozumitelných dotazníků. Čím více reklam takto ohodnotíte, tím větší odměnu dostanete.

Pro začátek stačí jediné - zaregistrujte se a vyplňte pár základních údajů. Klikněte na tlačítko Potvrdit a máte hotovo. Nyní můžete začít hodnotit.


Chci se stát reklamním auditorem

Doporučujeme založit si účet VIP auditora. VIP auditoři pracují i pro výzkum před spuštěním velkých reklamních kampaní, kde jsou honoráře až desetinásobné. Pokud se stanete VIP auditorem prostřednictvím vytvoření účtu v mBank, dostane bonus minimálně 300 Kč.

Pokud již máte účet u mBank a i přesto se chcete stát VIP auditorem, tento status získáte, pokud budete patřit mezi aktivní auditory, kteří ohodnotí reklamní sdělení do 1 dne od obdržení e-mailu s novými reklamami k hodnocení. Status VIP auditora získáte do 6 měsíců. Automaticky pak budete převedeni do tohoto statusu a zašleme Vám informativní e-mail o získání statusu VIP auditor.

Výplata bonusu

  • 300 – 600 Kč registrační příspěvek od mBanky v případě založení účtu pro výplaty odměn z Reklamního-auditora.cz za podmínek, kdy žadatel není a v minulosti nebyl klientem mBanky.
    • 300 Kč přípis do 45 dnů od založení účtu u mBank.
    • Dalších 300 Kč během následujících 60 dnů v případě, že v následujících 2 měsících jsou realizovány transakce v objemu 9000 Kč formou přípisu v každém měsíci.
    • Výhody mKonta: Zřízení a zrušení účtu zdarma, vedení účtu zdarma, příchozí a odchozí platby zdarma.
  • VIP Auditor obdrží měsíčně větší objem reklam k hodnocení a za vyšší doměnu než standardní auditor.
  • VIP auditor získává reklamní sdělení přednostně před standardním auditorem.